معرفی افزونه
یواست سئو پریمیوم

بدون نیاز به استخدام متخصص سئو سایت خود را به بهترین شکل ممکن سئو کنید و ورودی بازدید کننده از موتورهای جستجوگر را چندین برابر کنید .

seo-rtl

چرا هر سایت وردپرسی نیازمند افزونه یواست است ؟

با افزونه یاست یک ابزار قدرتمند را در اختیار دارید که به شما کمک می کند در نتایج جستجوی گوگل به خوبی Index شده و بازدید از سایت شما را به طور کاملا محسوسی بالا ببرد. افزونه yoast seo مطالب سایت شما را برای بازدیدکنندگان و عنکبوت های موتورهای جستجو مقبول تر خواهد کرد و با انجام پیشنهادهای این افزونه نتیجه ی بسیار خوبی برای وب سایت خود مشاهده خواهید کرد .

چندین کلیدواژه کانونی

در نسخه ی رایگان افزونه شما می بینید که فقط از یک کلمه کلیدی برای کل محتوای خودتون می توانید استفاده کنید . با این حال ممکنه بخواهید مطالب وب سایتتان را با بیش از یک کلمه سئو کنید برای این امر شما باید از پلاگین سئوی وردپرس پرمیوم بهره ببرید .

پیش نمایش های اجتماعی

خیلی آزاردهنده خواهد بود که شما پست وبلاگ خودتون رو در فیس بوک یا جای دیگه به اشتراک بگذارید ولی جوری که می خواهید نمایش داده نشه و تصویر غلطی رو به نمایش بگذاره . با Yoast SEO Premium شما می تونید بررسی کنید که پستی که در فیس بوک یا توئیتر می گذارید ، حتی بدون رفتن به این کانال ها چگونه خواهد بود . شما با رفتن به Yoast SEO meta box می توانید عکس خود را آپلود کنید و مطمئن باشید این کار به درستی انجام شده .

رفع ارورهای 404

زمانی که شما وب سایتی راه اندازی می کنید ممکن است احتیاج پیدا کنید که صفحاتی رو پاک ، جابجا یا URL آن را تغییر دهید زمانی که شما URL های قدیمی را به درستی به URL های جدید redirect نکنید مشکلات بزرگی برای شما به وجود میاد . شما با استفاده از ماژول Redirect این مشکلات و از قبیل چنین مسائلی را بدون نیاز به پشتیبان و تنها با استفاده از redirects manager در افزونه سئوی وردپرس حل خواهید نمود .

ابزار لینک داخلی

اگر می خواهید ranking سایتتون رو بالا ببرید باید تولید محتوا کنید . مرتبط با کلمه کلیدی که می خواهید پیدا بشه محتوایی با کیفیت با اطلاعات خوب تولید کنید . اینکه به پست های مرتبط لینک داخلی دهید برای شناساندن مطالب خودتون به گوگل کمک به سزایی خواهد کرد . این امر نشان می دهد که کدام پست ها مربوط به کار شما هستند . در افزونه یاست سئو مرمیوم این امر به سادگی انجام پذیره .

قیمت منصفانه

جدا از بحث مشکلات خرید نسخه اصلی از سایت یواست که در ایران وجود دارد, این افزونه را باید با قیمت بسیار بیشتر از قیمتی که ما در راست چین قرار داده ایم تهیه کنید . همین الان با تخفیف 629 هزار تومانی نسخه اصلی این افزونه را از سایت راست چین خریداری کنید !

قیمت در مرجع

دلار89

ویدیو معرفی افزونه یواست

این ویدیو کوتاه امکانات نسخه پریمیوم افزونه یواست را نسبت به نسخه رایگان آن مقایسه می کند و به شما درک بهتری از تفاوت های میان این دو نسخه خواهد داد .

آموزش های ویدیویی

این بخش شامل آموزش مرحله به مرحله افزونه یواست سئو پریمیوم به صورت فارسی می باشد .

تضمین اصالت محصول

برای مشاهده اصالت محصول می توانید اسکرین شات فاکتور خرید ما را از سایت یواست در زیر مشاهده کنید .