درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت.
تیم با تجربه بسیار
حرفه ای
تجربه صنعتی:
8 سال

 

25+ بازی های موبایل و برنامه
توسعه یافته

 

000 000 10 +
دانلود

 

پروژه های ویژه

اپلیکیشن های شرکت هفت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
دریافت از گوگل پلیدریافت از اپل استور

اپلیکیشن ها

شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف.
i03

بالون سوار هفت

پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات.
گوگل پلیاپل استور
i02

آسمان اکسپلورر هفت

بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی.
گوگل پلیاپل استور
i04

ویرایشگر عکس هفت

متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای.
گوگل پلیاپل استور
i01

پازل هفت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای.
گوگل پلیاپل استور

تیم هفت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته.
t-007

ریچارد جی

بنیانگذار، فنی کار، 8+ سال تجربه
t-006

جورج ب.

بنیانگذار، برنامه های تولید تلفن همراه، 8+ سال تجربه
t-000

جین م.

بنیانگذار، برنامه توسعه وب، 12+ تجربه
t-002

راشل ت.

طراح بازی، تجربه 12 ساله
t-011

دیانا ف.

مدیر هنری، تجربه 15 ساله
t-003

تیفانی ک.

برنامه نویس، 5+ سال تجربه
t-001

گرگور ه.

برنامه نویس، تجربه 3 ساله
t-005

آنا گ.

برنامه نویس، 2+ سال تجربه

تماس با هفت

121 راک خیابان، 21 خیابان، سن فرانسیسکو، SF 92103-9000
54 87 658 0912
Theme@
85 42 887 021
46 25 887 021
hello@dream-theme.com
Theme@

ارسال پیام به ما

ارسال کن

ما اینجا هستیم

© تمام حقوق برای شرکت برنامه نویسی هفت محفوظ می باشد.